Obsah,


V košíku máte zboží za 0

Facebook

Doprava zdarma při nákupu nad 1000 Kč

Máte dotaz? Nevíte si rady? Zavolejte nám:

+420 733 710 710


Plátno - fotoobraz

Plátno 296 g
Plátno 430 g

Odpradávna zdobí ušlechtilá plátna stěny interiérů a dnes mohou tímto zajímavým způsobem rozzářit místnosti i Vaše fotografie. Výhodou je přizpůsobení velikosti plátna přání zákazníka. Možnosti jsou takřka neomezené. Kvalita tisku je srovnatelná s fotografií na papíře. Nabízí se také využití hran plátna, čímž vznikne zajímavý 3D objekt.

Obrazy na plátně bývají uměleckým skvostem každého prostoru. Věhlasné galerie vystavují Mona Lisu, Zrození Venuše, Nahou Maju, či Slunečnici. Jste umělecky zdatní, nebo jen fotíte pro radost? Je vaším snem převést fotografii do podoby obrazu na plátně?

Nyní se idea stává skutečností. V našem internetovém obchodě si splníte sen. Stačí jen nahrát vaší fotografii do našeho e-shopu, vybrat požadovaný rozměr plátna, zvolit typ plátna a zaplatit. Do 7 dnů budete mít vaše vysněné dílo doma.

Foto obrazy tiskneme takřka v neomezeném množství velikostí, přičemž si můžete zvolit mezi dvěma typy pláten. A sice mezi malířským matným plátnem Semi o gramáži 296 gramů a plátnem Canvas, které váží 430 gramů.

Fotografie na plátně jsou moderní záležitostí. Využijte tedy své svatební fotografie, fotky z oslav, z dovolené k tomu, aby potěšily vás i vaše blízké! Dopřejte si galerii fotoobrazů přímo u vás doma!


Rozlišení fotografie

Ověřte si, že je Vaše fotografie v dostačující velikosti pro tisk, jaký požadujete. Stačí kliknout níže.

Přejít na ověření kvality >

Možnost zpracování jiného formátu

Nenašli jste formát, který by Vám vyhovoval? Nevadí! Stačí zadat do formuláře požadovanou velikost.

Přejít na formulář >Dárkový poukaz

Věnujte poukaz na výrobu fotoobrazu. Každý tento dárek ocení.

Zobrazit dárkové poukazy

Nevíte si rady? Napište nám, rádi poradíme...

Kontaktní formulářObsah,